logo

Šperky GLAMSTONES – HOT TREND sezóny

blog glamstones Lucie Trnková šperky časopis Story

šperky Lucie Trnková glamstones časopis story návrhářka

Malou ochutnávku z nejnovějších kolekcí šperků GLAMSTONES české návrhářky a designérky Lucie Trnkové objevíte v novém čísle časopisu Story v rubrice HOT trendy.

 

Módní redaktorka Lucie Ulmanová vybrala pro nejžhavější trendy náramek z kolekce GLAMSTONES UNO s úchvatným kamenem Achát Crazy Lace v nejoblíbenější barvě samotné autorky – tedy růžové ve fuchsiovém tónu, v kombinaci s komponenty ze zlata.

šperky Lucie Trnková glamstones časopis Story návrhářkaZnačka LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES nezapomíná ani na milovnice stříbra a bílého kovu a tento náramek s Achátem prvotřídní kvality můžete zakoupit také ve variantě z ryzího stříbra. Tento nádherný kousek je “přímo nezbytný” pro nadcházející letní dny a pro ten úžasný pocit jedinečnosti a ženskosti v nás.

Story šperky Lucie Trnková glamstones časopis návrhářkaLucie Trnková osobně navrhuje a vyrábí všechny šperky a módní doplňky. Část z nejnovějších kolekcí GLAMSTONES jsme pro Vás už nyní připravili na našem nově spuštěném e-shopu.

A pokud chcete vědět více, navštivte www.glamstones.cz, kde se na Vás již těšíme.

Buďte stále v obraze

Pro nejaktuálnější novinky nebo limitované kolekce šperků GLAMSTONES nás sledujte na instagramu lucietrnkova_glamstones.

 

Děkujeme časopisu Story a také módní redaktorce Lucii Ulmanové.

 

 

Pro BLOG LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES napsala Helena Bílková.

Foto archiv značky LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES