logo

NÁVRHÁŘKA LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES

Příběh kouzelných kamenů

GLAMSTONES je moje láska a obdiv k drahým kamenům a moje kolekce kouzelných šperků, které jsem začala navrhovat, vyrábět a nosit.

Nápad té první vlastní kolekce odstartovala moje nová životní role. Ta nejkrásnější role maminky. A tak vznikla značka LUCIE TRNKOVÁ, kterou jsem založila v roce 2014.

Při této naplňující tvorbě, čerpám ze zkušeností z dob svých studií umělecké kresby a keramiky. A jednoznačně mou největší inspirací, hnacím motorem, zdrojem energie je má úžasná dcera.

Svoje kolekce GLAMSTONES náramků tvořím z drahých kamenů a pravých perel, které osobně pečlivě vybírám a kombinuji je se stříbrem, se zlatem a v poslední době velmi žádaným růžovým zlatem. Preferuji jen nejvyšší kvalitu materiálů v dech beroucích barvách přírody. V kolekcích nabízím také originální náušnice, řetízky či osobité náhrdelníky a samozřejmě i elegantní pánské náramky.

Různých náramků je kolem nás plno, ale opravdových šperků je málo a ty moje mají navíc kouzelnou moc, vždyť jsou to GLAM-STONES, chcete-li v překladu kouzelné kameny nebo třeba i okouzlující kameny.

Jak dcera rostla, tak i značka se rozšířila a v roce 2017 vznikla moje autorská kolekce módních doplňků z kašmíru, hedvábí, luxusních kožešin a kůže.

Každý šperk či módní doplněk balím do mé nejoblíbenější fuchsiové barvy a zdobím je ikonickým monogramem LT z ryzího stříbra.

A hlavně – každý kus je originál a má svůj rodný list – certifikát pravosti se svým kouzlem, popisem a nalezištěm vzácných komponentů.

Drahé kameny (dříve se používal název polodrahokamy) se ve šperkařství používají už od pradávna. A to nejen pro své rozmanité barvy a exkluzivitu přírodního materiálu, ale též pro svou „kouzelnou moc“. Už dříve se věřilo, že drahé kameny mají léčivé účinky a do šperků se vkládaly jako symbolika nebo se používaly jako talismany. Hrají též důležitou roli v astrologii a každé znamení má i své kameny.

VEŠKERÝ DESIGN ŠPERKŮ A DOPLŇKŮ JE CHRÁNĚN PATENTY A UŽITNÝMI VZORY.

LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES ŠPERKY

O Lucii Trnkové

Lucie Trnková návrhářka, designérka, modelka a maminka...

Všechny šperky navrhuje osobně Lucie Trnková a cesta k nim byla dlouhá, doslova trnitá a svým způsobem celoživotní. Jako holčička toužila být návrhářkou nebo veterinářkou, nakonec vystudovala obor umělecký keramik a malba. I při studiích její kroky k módě směřovaly a po oslovení předního českého fotografa Jadrana Šetlíka se stala úspěšnou modelkou, působila též jako reportérka na TV Prima a TV Nova a po studiu herectví u herečky Jany Andresíkové hrála několik let v divadle principála Pavla Trávníčka.

Jednoho dne ji však svět „hvězdných“ reflektorů nepřišel dostatečně naplňující a rozhodla se ze dne na den jít jinou cestou. A tak již třináctým rokem provozuje studio krásy a estetiky.

Tvorbou okouzlujících šperků GLAMSTONES si Lucie splnila dětský sen. Být návrhářkou. Tento okamžik odstartoval vzácný životní moment narození její dcery Emmy, která je její nekonečnou inspirací a hnacím motorem jak v jejím životě, tak i v samotné návrhářské tvorbě.

Jak to vše začalo?

Přišel okamžik, kdy neměla ten "správný" šperk ve své šperkovnici. A to byl první moment, kdy si vyrobila svůj první "kouzelný" náramek z černého onyxu a růžového zlata, kterým doplnila set šperků světoznámé značky. Historicky první šperk byl vyroben. Náramek se líbil nejenom Lucii, ale také kamarádkám a širokému okolí. Píše se rok 2014 a Lucie začíná navrhovat první kousky a dámám tvoří šperky k jejich prstenům, hodinkám, kabelkám a jiným doplňkům. Všechny vytvořené solitéry mají úspěch a klientky chtějí víc. A tak po roce udělá vlastní samostatnou kolekci, kterou pojmenuje GLAMSTONES (v překladu kouzelné/okouzlující kameny) a ta se úspěšně vyprodá. Po nocích tvrdé práce se značka krůček po krůčku rozrůstá a dnes už portfoliu najdete nejen náramky, ale také náušnice, řetízky, náhrdelníky, módní a bytové doplňky. Lucčina píle a nekonečné přesvědčení zvítězilo a Lucii se tak naplnil její sen.

V roce 20107 značka LUCIE TRNKOVÁ uvedla na trh první kolekci pánských náramků GLAMSTONES MEN. Pečlivě vybrané barevné kombinace drahých kamenů, vzácných kovů a jemné kůže, perfektně doladí jakýkoliv outfit každého moderního muže. Vzniká také první kolekce módních doplňků a vítá se ke spolupráci první kolegyně.

„Moje dcera je pro mne jednoznačně smyslem života a nekonečnou inspirací, všechny kolekce tvořím s láskou, obdivem a vírou v ženskost a mým cílem je ukázat osobitou krásu každého z vás” říká Lucie Trnková.

VEŠKERÝ DESIGN ŠPERKŮ A DOPLŇKŮ JE CHRÁNĚN PATENTY A UŽITNÝMI VZORY.

LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES ŠPERKY LUCIE TRNKOVÁ GLAMSTONES ŠPERKY